حلقۀ ارتباطی الگوی پیشرفت اسلامی- ازنا

کارگروه شهید سید احمد میرصفی

کارگروه شهید سید احمد میرصفی

حلقۀ ارتباطی الگوی پیشرفت اسلامی- ازنا

طراحی الگوی اسلامی - ایرانی پیشرفت نیازمند جرأت، شجاعت و انگیزۀ بسیار قوی است.
امام خامنه‌ای 91/12/14

بسم الله الرحمن الرحیم

سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت و گو باسرویس اقتصادی آفتاب ری؛ اظهار داشت:‌ با گذشت یک سال و اندی از مذاکرات در دولت یازدهم ما شاهد آن هستیم که تحریم ها رفع نشد و عامل نگرانی غربی ها نیز اکسید شد، در این شرایط مسئولان به جای اعتراف به شکست تفکر سیاست خارجی توسعه گرا، بحث انحرافی رفراندوم را مطرح می کنند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:‌ آنچه که روشن است این است که مردم ما به آمریکایی ها اعتماد ندارند و مردم انرژی هسته ای را حق خود می دانند و همه می دانند که بهبود وضعیت اقتصادی ربطی به مذاکرات هسته ای ندارد، از این رو می خواهند روغن ریخته مذاکرات را نذر مردم کنند بنابراین به جای اینکه بخواهند سقوط آزاد در مذاکرات را به دلیل زیاده خواهی های غرب و اشتباهات مذاکراتی، به جای رفراندوم به مردم بفروشند،‌ بهتر است اعتراف کنند سیاست خارجی توسعه گرا رفوزه شده است.

نقوی حسینی با بیان اینکه مسائل اقتصادی تنها با تکیه به اقتصاد مقاومتی و الگوی اسلامی – ایرانی قابل حل است، تصریح کرد: وقت آن است که تواضع سیاسی برای اخذ امتیازات اقتصادی را کنار گذاشت و با منطق با تکیه بر توان داخلی و تولید ملی اقتصاد کشور را پیش برد، از طرفی فساد سازمان یافته اقتصادی، افکار عمومی را جریحه دار و همان طور که رهبر معظم انقلاب تاکید کردند وقت آن است که یک اقدام عملی در این زمینه صورت گیرد تا همه مردم نتایج آن را بطور ملموس احساس کنند.

وی با تاکید بر اینکه در این شرایط باید به نسخه اقتصاد مقاومتی و تکیه بر تولید ملی امید داشت و چشم امید از مذاکرات بی نتیجه با قدرت های زیاده خواه و مستکبر برداشت، اظهار کرد: باید به دست های پینه بسته کشاورزان و صنعت گران داخلی دل بست و وجود دانشمندان و نخبگان علمی را ارج نهاد و بر اقتدار ملت ایران و نیروهای دفاعی کشور به ویژه در بخش موشکی و بسیج افزود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در ادامه با بیان اینکه امروز تجمل‌گرایی برخی مسئولان بذر بی‌اعتمادی را در جامعه پراکنده و طبقات محروم کشور را آزار می دهند، خاطرنشان کرد: مسئولان کشوری و استانی باید از آمارهای پوشالی و دروغین بیرون بیایند و خانوارهای مملو از بیکار با درآمدهای ناکافی را مورد توجه خود قرار دهند.

نقوی حسینی در پایان خطاب سران آمریکا گفت: گاهی وقت ها شیرها روزهای زیادی گرسنه می خوابند چون نه مثل کفتار لاشخورند و نه مثل روباه دزد، لاغر می شوند ولی اصالت خود را از دست نمی دهند؛ لذا بدانید ملت سختی می کشند اما زیر بار استکبار و زور نمی روند.

ارسال نظر

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.