حلقۀ ارتباطی الگوی پیشرفت اسلامی- ازنا

کارگروه شهید سید احمد میرصفی

کارگروه شهید سید احمد میرصفی

حلقۀ ارتباطی الگوی پیشرفت اسلامی- ازنا

طراحی الگوی اسلامی - ایرانی پیشرفت نیازمند جرأت، شجاعت و انگیزۀ بسیار قوی است.
امام خامنه‌ای 91/12/14

بسم الله الرحمن الرحیم

به فضل و اراده الهی نشست تبیین نظریه تربیتی و فرهنگی اولین نقشه راه تولید الگوی پیشرفت اسلامیروز دوشنبه 31 شهریور از ساعت 15 الی 19 در حوزه علمیه مروی تهران- مدرسه سپهسالار برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نقشه راه در این نشست نظریه "الگوی بهبود مستمر فضای حاکم بر نهادهای متکفل تربیت" تبیین می شود. در این نظریه چگونگی بهبود اوضاع تربیتی و فرهنگی کشور با زاویه دید الگوی پیشرفت اسلامی تحلیل و تبیین شده است.

لازم به ذکر است که در اولین نقشه راه تولید الگوی پیشرفت اسلامی بر اساس نظریه مادر الگوی پیشرفت اسلامی(نظریه پردازش موضوعات جهت ساز) هشتاد و یک موضوع جهت ساز داری نظریه بخشی هستند؛ که در دور اول نشست های "مرحله تحلیل ذهنی"[1] الگوی پیشرفت اسلامی 4 نظریه بخشی به تفاهم نخبگان گذاشته می شود. اطلاعیه و پیشخوان و دعوتنامه این نشست را به ترتیب از اینجا و اینجا و اینجا دریافت کنید.

پی نوشت ها:

[1]. دوران پرورش الگوی پیشرفت اسلامی؛ شامل سه مرحله "ثبت ذهنی"، "تحلیل ذهنی" و "پردازش بخشی" است؛ که در فاصله سالهای 1390 الی 1392 "مرحله ثبت ذهنی" تقریبا سپری شده است. لذا اولین نقشه راه تولید الگوی پیشرفت اسلامی با آغاز سال 1393 در "مرحله تحلیل ذهنی" قرار گرفته است.

ارسال نظر

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.