حلقۀ ارتباطی الگوی پیشرفت اسلامی- ازنا

کارگروه شهید سید احمد میرصفی

کارگروه شهید سید احمد میرصفی

حلقۀ ارتباطی الگوی پیشرفت اسلامی- ازنا

طراحی الگوی اسلامی - ایرانی پیشرفت نیازمند جرأت، شجاعت و انگیزۀ بسیار قوی است.
امام خامنه‌ای 91/12/14

در چهارمین نشست هم اندیشی الگوی پیشرفت اسلامی صورت پذیرفت:

جلسه نقد و بررسی فهرست جامع معرفی اولین نقشه راه تولید الگوی پیشرفت اسلامی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نقشه راه، پایان برنامه های روز اول از چهارمین نشست هم اندیشی الگوی پیشرفت اسلامی؛ طبق برنامه اعلام شده، به نقد و بررسی فهرست ها و فهرست جامع معرفی نقشه راه، اختصاص یافت. 

در این جلسه، فهرست جامع تهیه شده توسط حلقه ارتباطی شهید چمران قم، به نقد و بررسی گذاشته شد. در ابتدای این جلسه، گزارشی اجمالی از نحوه تهیه فهرست جامع توسط فهرست نویس، ارائه و در ادامه کارشناسان و فهرست نویسان به نقد این فهرست جامع پرداختند.

در این گزارش، تهیه فهرست جامع طی هشت مرحله تعریف گردید، که در اولین مرحله میبایست فرایند فهرست نویسی بر روی هشت جلسه از جلسات معرفی نقشه راه انجام پذیرد. و در ادامه نیز به تشریح مراحل هشت گانه پرداخته شد.

لازم به ذکر است که در ادامه فایل "پرده نگار"(پاورپوینت) گزارش جلسه تبیین مراحل تهیه فهرست جامع، قرار داده شده است.ارسال نظر

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.